Wybierz język:

 

Firma PPHU Estex Sławomir Antczak powstała w 1990 roku. Obecnie jesteśmy jedną z większych i prężnie rozwijających się firm w branży pończoszniczej.

Naszym kontrahentom oferujemy szeroką i powtarzalną ofertę asortymentową, obejmującą m.in. rajstopy, pończochy, podkolanówki, skarpety, które są eksportowane do Niemiec, Anglii , Belgi oraz wschodnich sąsiadów.

Przez wiele lat zdobywaliśmy doświadczenie i wiedzę. Starając się wychodzić na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów tworzymy wyroby łączące w sobie wysoką jakość ze stosunkowo atrakcyjną ceną.

Unowocześnienie parku maszynowego o specjalistyczne maszyny dziewiarskie typu Lonati R00 pozwoliły nam na rozwój nowych dróg eksportu.

Nietypowe wyroby produkowane na tych maszynach i formowane na ultranowoczesnych maszynach TINARELLI były naszym hitem w sprzedaży w roku 2015

Dzięki wsparciu środków unijnych, firma Estex zrealizowała projekt, polegający na wprowadzeniu na rynek produktów własnej marki oraz na wdrożeniu nowych produktów dla bardzo wymagających klientów z Unii Europejskie.

ESTEX-certyfikat Oeko tex standard 100, 2016

ESTEX-certyfikat IW 00130-2014 Oeko tex standard 100

ESTEX-certyfikat IW 00130-2013 Oeko tex standard 100